Správa nájemce

V nájemním vztahu Vás zastoupíme jako pověřený správce na základě naši dohody. 

Úkony spojené s pronájmem nemovitosti a správou nájemce vykonáváme za vás, ale jen ty, na kterých se spolu nejdříve domluvíme.1. Smluvíme tržní hodnotu nájmu vaší nemovitosti.

2. Zkontrolujeme a případně zajistíme veškeré potřebné revize včetně technické podpory a předem smluvené údržby pronajímaných prostor.

3. Prázdný byt proměníme ve zdroj stabilního, dlouhodobého a efektivního příjmu peněz.

4. Vyhledáme cílového ( solventního a slušného ) nájemce, nebo převzmeme současného nájemce a zajistíme maximální obsazenost.

5. Nájemce prověříme z hlediska finanční stability.

6. Zajistíme kompletní právní servis včetně vyjednání veškerých podmínek nájemí smlouvy, včetně vyřízení pojištění  nájemce.

7. Nastavíme zálohy, příspěvky a ostatní platby.

8. O předání nemovitosti sepíšeme předávací protokol, který bude obsahovat detailní inventář bytu a podrobnou fotodokumentaci.

9. Dle dohody s námi můžeme smluvit bezpečné uschování náhradních klíčů nemovitosti.

10. Zajistíme zastoupení u poskytovatelů služeb včetně zřízení telekomunikačních služeb (internet, pevná linka, digitální TV).

11. Každý měsíc dohlížíme na vybírání nájemného a pravidelné platby nájmu na bankovní účet majitele.

12. Zajistíme pravidelnou kontrolu / inspekci vaši nemovitosti. 

13. Kompletní komunikaci s nájemcem bereme jako samozdřejmost.  Vyřešíme jeho požadavky od A do Z.

14. V průběhu smlouvy předem klademe důraz na smluvenou technickou kontrolu, revize, opravy,  údržbu nárazové úklidy pronajatých prostor a jejich vybavení včetně uplatnění záruk.

15. Odubytování nájemce, odečet měřidel na konci pronájmu a vyúčtování záloh a veškeré náležitosti související s ukončením nájemního vztahu bereme jako samozdřejmost.

16. Zajistíme časovu návaznost nového nájemce.