O nás

V realitách se stále zlepšujeme od roku 2014.

Jmenuji se Michael Mandík, jako absolvent školního vzdělávacího programu oboru obchodník s uplatněním ve sféře obchodu a obchodování jsem netušil, že mě zaujme pracovník realitní kanceláře.

V roce 2014 jsme prodávali nemovitost a prošli si celou realitní transakci s několika makléři.

Zkušenost s realitkami nebyla vůbec dle našich představ. Tím jsem spatřil mezeru v trhu a rozhodl jsem se ji jako "správný realiťák" zaplnit. Chtěl jsem cílit na kvalitu, nikoli kvantitu, jak bylo do té z mých zkušeností doby běžné.

Začal jsem u české realitní sítě v roce 2014 jako absolutní nováček "Asistent makléře" již s praxí 12 let v obchodní sféře. Během mé kariéry jsem se stal nejdříve "Starším makléřem", zaškolil a přijmul jsem do svého týmu další nováčky. Zlomové pro mě bylo posunout se na pozice "Exekučního a Insolvenčního specialisty" během dalších let na "investičního specialistu" i "Vedoucího pobočky".

Nechtěl jsem se vzdalovat od klasického servisu zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí a mé původní myšlence.

Rozhodl jsem se vrátit do přímého zprostředkování obchodu, poskytovat kvalitní a individuální servis. Proto jsem na přelomu roku 2018/2019 pokračoval jako "Osobní realitní makléř" pod svým jménem.

2019 - otevření nové pobočky Braunerova 514/1, 180 00 Praha 8 -Libeň.

2020 - vstupuje do naši kanceláře specialista spotřebitelských úvěrů na bydlení s více než 20. lety zkušeností ve financování nemovitostí Tomáš Pavlovský.

2021 - přichází další posila, Jakub Svora na pozici Asistenta makléře.

Dáváme svým klientům jistotu, že výběr naší kanceláře je tím správným krokem, jelikož individuálním přístupem ke každé zakázce dosahujeme přesně stanovených cílů v zájmu klienta.