O NÁS

V realitách se stále zlepšujeme od roku 2014.

Jmenuji se Michael Mandík a můj příběh v realitách začal v roce 2014, když jsme prodávali vlastní nemovitost a prošli si celou řadou realitních transakcích s několika makléři.

Zkušenost s realitkami nebyla vůbec dle našich představ. Tím jsem spatřil mezeru na trhu a rozhodl jsem se jako "správný realiťák" ji zaplnit a tím pomáhat lidem . Chtěl jsem cílit na kvalitu, nikoli kvantitu, jak bylo do té z mých zkušeností doby běžné.

Začal jsem u české realitní sítě v roce 2014 jako absolutní nováček "Asistent makléře" již s praxí 12 let v obchodní sféře. Během mé kariéry jsem se stal nejdříve "Starším makléřem", zaškolil a přijmul jsem do svého týmu další nováčky. Zlomové pro mě bylo posunout se na pozice "Exekučního a Insolvenčního specialisty" během dalších let na "investičního specialistu" i "Vedoucího pobočky".

2016 - navázání spolupráce s Mgr. Pavlem Poupětem v oblasti právních služeb u převodu nemovitostí.

Nechtěl jsem se vzdalovat od klasického servisu zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí a mé původní myšlence.

Rozhodl jsem se vrátit do přímého zprostředkování obchodu, poskytovat kvalitní a individuální servis. Proto jsem na přelomu roku 2018/2019 pokračoval jako "Osobní realitní makléř" pod svým jménem.

2019 - otevření nové pobočky Braunerova 514/1, 180 00 Praha 8 -Libeň.

2020 - navazujeme spolupráci s profesionálními fotografy a designéry.

2021 - přichází další posila Tereza Dluhošová na pozici realitní makléř a spolu zakládáme týmovou skupinu.

2022 - vstupují do naši kanceláře specialisté spotřebitelských úvěrů na bydlení.

Dáváme svým klientům jistotu, že výběr naší kanceláře je tím správným krokem, jelikož individuálním přístupem ke každé zakázce dosahujeme přesně stanovených cílů v zájmu klienta.