O nás

V realitách se stále zlepšujeme od roku 2014.

Jmenuji se Michael Mandík a můj příběh v realitách začal v roce 2014, když jsme prodávali vlastní nemovitost a prošli si celou řadou realitních transakcích s několika makléři.

Zkušenost s realitkami nebyla vůbec dle našich představ. Tím jsem spatřil mezeru na trhu a rozhodl jsem se jako "správný realiťák" ji zaplnit a tím pomáhat lidem . Chtěl jsem cílit na kvalitu, nikoli kvantitu, jak bylo do té z mých zkušeností doby běžné.

Začal jsem u české realitní sítě v roce 2014 jako absolutní nováček "Asistent makléře" již s praxí 12 let v obchodní sféře. Během mé kariéry jsem se stal nejdříve "Starším makléřem", zaškolil a přijmul jsem do svého týmu další nováčky. Zlomové pro mě bylo posunout se na pozice "Exekučního a Insolvenčního specialisty" během dalších let na "investičního specialistu" i "Vedoucího pobočky".

2016 - navázání spolupráce s Mgr. Pavlem Poupětem v oblasti právních služeb u převodu nemovitostí.

Nechtěl jsem se vzdalovat od klasického servisu zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí a mé původní myšlence.

Rozhodl jsem se vrátit do přímého zprostředkování obchodu, poskytovat kvalitní a individuální servis. Proto jsem na přelomu roku 2018/2019 pokračoval jako "Osobní realitní makléř" pod svým jménem.

2019 - otevření nové pobočky Braunerova 514/1, 180 00 Praha 8 -Libeň.

2020 - vstupuje do naši kanceláře specialista spotřebitelských úvěrů na bydlení s více než 20. lety zkušeností ve financování nemovitostí Tomáš Pavlovský.

2021 - přichází další posily, Jakub Svora a Tereza Dluhošová na pozici realitní makléř a spolu zakládáme týmovou skupinu.

Dáváme svým klientům jistotu, že výběr naší kanceláře je tím správným krokem, jelikož individuálním přístupem ke každé zakázce dosahujeme přesně stanovených cílů v zájmu klienta.