Energie a RK Mandík

14.10.2021

Není žádným tajemstvím, že dojde k nárůstu cen - u elektřiny asi o třetinu a u plynu o polovinu až dvě třetiny.

Jsme na sebe hrdí! 

V praxi k tomu mělo docházet tak, že bychom předali kontakt na člověka, který kupuje nemovitost nebo na nového nájemníka a oni by vše zařídili. Naše kancelář by vyinkasovala za každý předaný kontakt finanční odměnu.

Někdo musí být duchapřítomný, nemusíme teď řešit desítky telefonátů co s energiemi, které jsme zprostředkovali.

Jsme na sebe hrdí, protože jsme vždy zajišťovali pouze asistence při převodu energií, to znamená, že jsme se stávajícím a novým majitelem či původním a novým nájemníkem vždy nabídli možnost zajít na přepis odběrného místa tam, kam oni sami chtějí.

Kam ceny energií půjdou ?

Ceny jednoznačně poletí nahoru a to díky tomu, že je v tuto chvíli obrovská poptávka po energiích. To díky tomu, že se rozjíždí provozy, které se zanedlouho, bohužel zase díky Covidu, zastaví, ale to už cenu energií nesrazí.

Jak řešit změn u dodavatele ? 

Je Vaše situace taková, že musíte řešit dodavatele v tuto chvíli? Pak přicházíte o fixaci u stávajícího dodavatele. Ideální je najít si opravdu velkého a silného hráče na poli dodavatelů elektrické energie či plynu a domluvit se na přímo.

Chcete-li se obrátit na nějakého dobráka (přeprodejce) bez licence, raději si předem zjistěte nějaké reference od jeho spokojených klientů.