Jakub Svora

Realitní makléř

Co mne přivedlo k této profesi?

Osobní zkušenost a neprofesionalita, se kterou jsem se sám osobně setkal, a zároveň i moje osobní přesvědčení, že tuto profesi lze dělat s velkým nasazením, empatií, aby byl klient spokojený a já měl pocit z dobře odvedené práce.

Před třemi lety jsem chtěl koupit byt. Absolvoval jsem hodně prohlídek s makléři z nejrůznějších realitních kanceláří. Prodej bytu, který se mi líbil nejvíce, měl na starost makléř, který postrádal zaujetí pro svou práci a z jeho vystupování a způsobu komunikace jsem měl nepříjemný pocit, že ho spíš obtěžuji. Protože mám rád lidi, kteří se chovají slušně a jsou zapáleni do své práce. Jeho přístup a jednání mě od koupení bytu odradily. Protože jsem již delší dobu přemýšlel, kam bude směřovat moje pracovní dráha, byla pro mne tato negativní zkušenost impulzem k přemýšlení, jestli by právě práce realitního makléře konečně nebyla prací, která by mne bavila a naplňovala. Po zvážení všech kladů a záporů jsem došel k závěru, že tato práce bude ta pravá.

A víte proč?

Rád bych, aby byli realitní makléři vnímáni jako ti, kteří dobře poradí, pomohou, vcítí se do potřeb a požadavků klientů. Moc bych si přál, aby klient vnímal realitního makléře jako toho, kdo mu rád na základě svých zkušeností usnadní práci a ušetří starosti.

Proč spolupracovat právě se mnou?

Pokud si pokládáte otázku, v čem jsem jiný než ostatní a proč byste měli spolupracovat právě se mnou, rád Vám na ni odpovím. Jsem energický, mladý muž s pozitivním přístupem k životu a snahou vše vyřešit ke vzájemné spokojenosti všech. Spolupracuji s týmem špičkových odborníků, a proto Vám mohu nabídnout kompletní realitní servis. Zajistím znalecký odhad Vaší nemovitosti, veškeré právní služby, vypracuji vhodnou obchodní strategii na míru, na níž naváže špičkový marketing, který bezesporu přispěje k rychlému a bezstarostnému prodeji a následnému předání novému majiteli.

Reality v dnešní neklidné době mohou řadě z Vás připomínat Divoký západ, a abyste se v něm neztratili, nabízím Vám své služby kvalifikovaného průvodce a seriózního pomocníka. Reality a obchodování s nimi je mým koníčkem a přináší mi každodenní radost. Mými přednostmi jsou poctivost, empatie, slušnost a maximální péče o mé klienty.

Jsem tu pro Vás a věřím, že díky mému přístupu, starostlivosti a péči se mnou budete spokojeni.

Těším se na osobní setkání