Přemýšleli jste někdy že přestanete kouřit?

Pokud ano, tak jste tady správně

Přestat kouřit je lehčí než si myslíte - stačí vydržet

JAK SE MI TO POVEDLO ?

Jmenuje se Michal a kouřil jsem 25 let krabičku denně, což odpovídá zhruba při dnešních cenách 1.200.000,- Kč. O zničeném zdraví ani nemluvě. Největším paradoxem ovšem je, že cigareta Vám rozhodně náladu nezlepší, ani si po ní neoddychnete, ona Vám jí jednoduše zhorší. Vyměníte krátkodobé potěšení za dlouhodobé podráždění, asi tak to funguje. 

Kouření děsně zotročuje, pro mě bylo asi nejvíc citelné každou zimu, když jsem musel docházet na lodžie, balkony, terasy i před domy. Při mé práci realitního makléře, jsem mezi prohlídkami na různých nemovitostech stepoval před vchody rodinných, nebo činžovních domů, a zběsile nasával během 5 minutových pauz mezi prohlídkami. Pak jsem pochopitelně rozhodně během prohlídek nevoněl. K tomu se dostavila menší kapacita plic, která mě vlastně přiměla se nad celým tímto problémem zamyslet.

A v čem je vlastně ten trik? Pokud na to půjdete rozumově, podaří se vám to ve 20%,  pokud na to ale půjdete zasažením té správné emoce, máte úspěšnost více než 80%! Obecně platí pokud si konec kouření spojíte s Vašimi pocity, půjde Vám to lépe. Mě například první impulz daly mé děti, když mi řekli prostě to nedělej.  Takže to nebylo o penězích ani o škodlivosti ale o té správné emoci.

Navíc celosvětově se ví, jak moc je to škodlivé a stejně lidé kouří o 106. Dali jsme dohromady tuto stránku, abychom Vám přiblížili co se stane, když přestanete kouřit. A bude to asi takto: První 3 neděle to bude na sanitku, bude to fakt peklo. Pak se to zlomí a zachráníte si zdraví, budete mít více času a ještě k tomu ušetříte přes 4.000,- Kč. měsíčně za osobu. Nakonec budete hejtit ostatní kuřáky, a kouř Vám začne smrdět, a třeba jako my, se budete snažit pomoct někomu, komu to ještě celé nedošlo. 

Co si odnesete? Níže naleznete základní složení cigaret, abyste věděli co konzumujete, dále pak návod na 100 dní, co se vám bude dít v hlavě a v neposlední řadě moje krátké video o tom jak jsem přestal.

Pokud pomůžeme aspoň jednomu z vás udělali jsme dobrý skutek! Jediné co je potřeba pro to udělat je vydržet nekouřit!

Štvou Vás cigarety🚬?  Zahoďte to! 🚮 Máte na to. 😎✌🏻🏆
Mrkněte kolik látek se do cigaret přidává, nebo již tabák obsahuje, a to vše jen proto, aby vám to více chutnalo, lépe hořelo, apod.

CO S TAKOVOU CIGARETOU DOBROVOLNĚ KONZUMUJETE


NÁLADA KUŘÁKA VS NEKUŘÁKACO SE STANE KDYŽ PŘESTANETE JAKO JÁ ? 

TADY JE NÁVOD NA 💯 DNÍ. 


Co se skrývá za zrcadlem ? My už to víme, a v kostce, 3 neděle to bude na sanitku 🚑, bude to fakt peklo 🔱. 

Pak se to zlomí a zachráníte si zdraví, budete mít více času a ještě k tomu ušetříte přes 4.000,- Kč měsíčně za osobu.


Ke stažení jako PDF či XLSx


PÁR POSTŘEHŮ VE VIDEU 📽️ 44 DNÍ BEZ CIGARETY
Dejte 💯 dní bez 🚬 a zlepší se úplně všechno! 😁
I kdybychom pomohli 🤝🏻 jednomu z Vás! Stálo to za to! 🧎🏻👊🏻
Pokud budete chtít poradit, klidně mi zavolejte 📞, tuto stránku jsme zřídili bezplatně :-)
Tedy ne za účelem zisku, ale za účelem osvěty a pevného zdraví! 🚑


Potřebujete poradit ?