Vždy se najde někdo, kdo ti udělá plánek bytu v jiném programu, jinak, nebo levněji, my ho vytvoříme však tak, jako bychom ho dělali pro sebe* a nebo tě to naučíme!


1. nainstaluj si Sweethome3D  www.sweethome3d.com   2. nainstaluj textury a modely   3. dej donate výrobci programu (dole na stránce)


S01e01 - Návod jak si udělat jednu kuchyň a tu neustále kopírovat v různých variantách do všech plánků. S tímto způsobem uděláš i ostatní "sety" jako například jídelní stoly, počítačové stoly, obývací stěny, TV stěny, gauče, stolky, nebo ložnice, ušetříš si spoustu času a tvoje (GOPky) plánky budou potom hotové během hodinky. Good Luck!

Úkol: udělej si "sety" nábytku do běžného bytu, ulož si je na později.


S01e02 - S tímto způsobem obložíš nejen celé koupelny, ale i kuchyň (jen na místo celé podlahy, budeš pracovat pouze s jednou stěnou), ušetříš si spoustu času a tvoje (GOPky) plánky budou potom hotové během hodinky.

Úkol: vyzkoušej si obložit koupelnu a zároveň si ulož jednu stěu v  nějakém zajímavém dekoru, kterou později použiješ za kuchyňskou linku.


S01e03 - Návod, jak správně postavit zdi, aby ti seděly rozměry. Navíc v tomto dílu využiješ sety, které sis připravil, zejména pak sedací soupravu s konferenčním stolkem a celou TV stěnu. S tímto způsobem si ušetříš spoustu času a tvoje (GOPky) plánky budou potom hotové během hodinky.

Úkol: vyzkoušej si jak správně a poctivě postavit zdi podle reálných rozměrů a následně osaď místnost svými "sety".


S01e04 - PŘIPRAVUJEME K 13.3. - 13:33

Návod, jak správně importovat obrázek pozadí  tak, aby si na něm postavil rozměrově přijatelný pánek. S tímto způsobem si ušetříš spoustu času a tvoje (GOPky) plánky budou potom hotové během hodinky.

Úkol: importu si vlastní podklad, neboli obrázek pozadí, podle kterého postav graficky orientační plán dle tvých představ.Pokud to s tímto programem myslíte vážně a hodláte plánky dělat pravidelně, určitě si sestavením podobných "setů" ušetříte spoustu času.
Pokud to s tímto programem myslíte vážně a hodláte plánky dělat pravidelně, určitě si sestavením podobných "setů" ušetříte spoustu času.Jsem k dispozici