G1 K DISPOZICI

G2 K DISPOZICI

2x Garsoniera - Lublinská 572/3, Praha 8

50,12545° S, 14,42061° V


První byt 1+kk o podlahové ploše 39 m2 + lodžie 6,15 m2 v žádané lokalitě plné zeleně Praha 8 - Troja, se nachází v přízemí a je orientován na jižní stranu s pěkným výhledem do zeleně, je dispozičně řešen chodbou s úložným prostorem a botníkem, obývacím pokojem s kuchyňskou linkou včetně spotřebičů (varná deska, digestoř, el. trouba, mikrovlnná trouba, myčka nádobí a kombinovaná, vestavná lednice s mrazákem), dále pak koupelnou se sprchovým koutem, pračkou a samostatným WC.

Nemovitost prošla kompletní rekonstrukcí a pronajímá se včetně zcela nové kuchyně na fotografiích. 

Nájemné činí 16.000,- Kč/měs.

Zálohy na služby činí 1.500,- Kč/měs. (na osobu)

Odběr elektrické energie bude převeden na nájemce.

Jistota (kauce) 32.000,- Kč.

Provize RK 16.000,- Kč + DPH.

Volné ihned, nebo dle domluvy.Druhý byt 1+kk o podlahové ploše 42m2 v 6. nadzemním podlaží domu s výtahem je orientován na jižní stranu s krásným výhledem na Prahu a je dispozičně řešen chodbou s úložným prostorem, obývacím pokojem s kuchyňským koutem, dále pak koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Byt je v udržovaném stavu (kuchyňská linka, lednice, úložné prostory, nová plovoucí podlaha). Nájemné činí 16.000,- Kč/měs.

Zálohy na služby činí 1.500,- Kč/měs. (na osobu)

Odběr elektrické energie bude převeden na nájemce.

Jistota (kauce) 32.000,- Kč.

Provize RK 16.000,- Kč + DPH.

Volné ihned, nebo dle domluvy.K nemovitosti lze pronajmout (po předchozí domluvě) garážové stání v protějším domě, který je vybaven kamerovým systémem a nepřetržitou bezpečnostní službou. Cena dle dohody.

Výborná dopravní dostupnost na metro C - Kobylisy (7 minut autobusem). V blízkém okolí se nachází veškerá občanská vybavenost (mateřské a základní školy, supermarkety, poliklinika, obchodní centrum Krakov, pošta) a nádherná přírodní místa s výhledy do okolí a na skalnaté údolí s meandrující Vltavou. Poblíž se nachází Zoologická a Botanická zahrada a plavecký stadion Šutka.

Bližší info v RK, jednoznačně doporučujeme.