PRONAJATO

Kardausova 611/3, 111 01, Praha 15

50,06689° S, 14,55285° V


Nabízíme (PRONAJATO)  k pronájmu byt o výměře 28,93m2 s balkonem (5,25m2), a to ve 3. patře (4.NP) novostavby s výtahem.

Nemovitost se nachází se v klidné části Prahy 10 - Dolní Měcholupy (Malý Háj).

V obývacím pokoji (21,76m2) se nachází kuchyňský kout se zabudovanou mini lednicí, varnou deskou, elektrickou troubou a digestoří. Koupelna (4,25m2) je vybavena vanou, topným tělesem, umyvadlem, zrcadlem, toaletou a přípojkou na pračku. K bytu náleží také vstupní chodba (2,92m ²).

Nájemné PRONAJATO,- Kč/měs.

Zálohy na služby PRONAJATO,- Kč/měs. (včetně el. energie)

Jistota (kauce) PRONAJATO,- Kč.

Provize RK PRONAJATO,- Kč + DPH.


Dobré dopravní spojení zajišťují autobusy MHD, které Vás za 8 minut přepraví ke stanici metra A - Depo Hostivař.

Centrum města (stanice Můstek) je vzdáleno 30 minut MHD. Autobusová zastávka se nachází 50 metrů od domu. Místo má také rychlé napojení na Štěrboholskou a Jižní spojku a výpadovku na D1. Občanská i dopravní dostupnost je na velmi dobré úrovni.

Oblíbená kavárna a pohybové centrum TRIO Malý Háj přímo před domem, Centrum Europark Štěrboholy i Retail park, Lidl, Globus, Penny, drogerie, lékárna, kavárna i pekárna jsou dostupné pěšky. V blízkém okolí se nachází ordinace lékařů, školy, školky, nechybí zde ani možnosti sportovního vyžití – cyklostezka, inline dráha, workout hřiště, tenis, golf, basketbal, dopravní hřiště ap.