Pronájem bytu 2+kk, 46 m² ul.Koulova, Praha 6 - Dejvice

PRONAJATO

Nabízíme ke dlouhodobému pronájmu (PRONAJATO) byt 2+kk v osobním vlastnictví o velikosti 46 m2, ul. Koulova, Praha Dejvice.

Bytová jednotka se nachází ve zvýšeném přízemí pěkného udržovaného činžovního domu ve velmi žádané lokalitě Praha Dejvice.

Byt je situován na západ, s výhledem do zahrady vnitrobloku s oploceným pozemkem. Pozemek vnitrobloku je určen k plnému využití a zejména v letních měsících je velkou výhodou.

Bytová jednotka je v udržovaném stavu, vybavená a vhodná k okamžitému nastěhování bez potřeby dalších finančních investic.Ložnice s dvěmi postelemi, psacím stolem a skříněmi 18,32 m2 s přístupem do koupelny.
Ložnice s dvěmi postelemi, psacím stolem a skříněmi 18,32 m2 s přístupem do koupelny.

Nemovitost je dispozičně řešena vstupní chodbu s šatnou 7,19 m2, samostatným prostorem na uskladnění oblečení 0,52 m2, obývacím pokojem s kuchyňským koutem vybaveným kuchyňskou linkou s plynovým sporákem a lednici 17,48 m2 se vstupem do komory s policovým systém 0,77 m2. Ložnicí s dvěmi postelemi, psacím stolem a skříněmi 18,32 m2 s přístupem do koupelny s pračkou, plynovým kotlem a sprchovým koutem 4,07 m2.

Nájemné činní (PRONAJATO) Kč/měs..

Zálohy na služby činí (PRONAJATO) Kč/měs..

Odběr elektrické energie a plynu bude převeden na nájemce.

Jistota (kauce) (PRONAJATO) Kč.

Provize RK (PRONAJATO),- Kč + Dph.
Byt se nachází ve velmi žádané lokalitě. V těsné blízkosti nemovitosti se nachází Šárecké údolí, Královská obora Stromovka, jakož i údolí Vltavy, přes které je to jen kousek do pražské Zoologické zahrady či zahrad Trojského zámku.

Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti, výborná dopravní dostupnost je samozřejmostí, MHD se spojením jak do centra (tramvaj, bus, metro Dejvická), tak do výše uvedených lokalit.