Prodej bytu

3+1, 73 m²

Vršovická - Praha 10

V zastoupení majitele připravujeme zajímavě dispozičně řešený byt k prodeji.

Nemovitost je situována ve 2. NP domu s výtahem a to nedaleko zastávky Slavia - Nádraží Eden.

Jednotka nabízí obývací pokoj, dvě ložnice, kuchyň, chodbu s úložnými prostory, koupelnu a (v současné době) samostatné WC. Byt je v původním, udržovaném stavu. Celá nemovitost přímo vybízí ke změně dispozice dle Vašich představ. V inzerci naleznete vizualizace s možnostmi využití dispozic bytové jednotky.


Byt se nachází v atraktivní lokalitě s plnou městskou infrastrukturou včetně škol, školek a sportovišť. V bezprostřední blízkosti se nachází nákupní centrum Eden s nepřebernými nákupními možnostmi kde můžete najít například potraviny Tesco (nonstop), sportovní potřeby Sportisimo, drogerie DM, lékárnu Dr.Max, elektroniku DATART a obchody s módou a mnoho dalších. Nedaleko se nachází Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Zastávka tramvaje a autobusu je v těsné blízkosti bytu. Vlak do centra 2 minuty od domu. Stanice metra A Strašnická je vzdálená 3 zastávky tramvají.

Okolí skýtá široké možnosti relaxace a aktivního trávení volného času. Nedaleko naleznete plavecký stadion Slavia, zimní stadion Eden, nový stadion Sinobo Stadium (Eden Aréna), fotbalový stadion Bohemians Praha 1905, lehkoatletický areál, rugby klub i menší fotbalová hřiště.

V blízkosti brzy můžete nalézt drážní promenádu spojující Vršovice se Strašnicemi. Drážní promenáda se má stát zelenou bezmotorovou páteří Vršovic a Strašnic. Jeden pás o šířce čtyři metry má být rozdělený do dvou pruhů a umožní cestování rychlejším cyklistům a bruslařům v obou směrech. Druhý směrově smíšený pás má být věnovaný chodcům.

Pro okamžité sjednání prohlídky, nebo více informací, neváhejte kontaktovat makléře přímo telefonicky, každý den, po-ne, 9-19h.